Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Amsterdam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Tunnel to Summer, the Exit of Goodbyes

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½