Sort by
  • Nowhere

    ★★★½

  • Reptile

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

  • Missing

    ★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Black Widow

  • Luca

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Maggie Simpson in

  • Things Heard & Seen

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • South ParQ Vaccination Special

  • Coming 2 America

    ★★

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Burrow

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Detention

  • The Prom

    ★★

  • The Call

    ★★★

  • Mank

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Over the Moon

    ★★★★

  • Soul

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½