• The Midnight Sky

  • The Call

    ★★★

  • Mank

    ★★

  • Rebecca

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • Tenet

    ★★

  • Hunted

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Black Water: Abyss

  • #Alive

    ★★

  • The Rental

    ★★

  • Sputnik

    ★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • May the Devil Take You Too

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

  • Fantasy Island

  • Possessor

    ★★★★

  • Relic

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Scare Me

    ★★

  • His House

    ★★★

  • Spree

    ★★

  • Underwater

  • The Grudge

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Yummy

    ★★

  • Bombshell

    ★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Pets United

  • The Queen of Black Magic

    ★★★

  • Midway

  • Tailgate

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Impetigore

    ★★★

  • Blood Vessel

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Gemini Man

  • Fractured

    ★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Z

    ★★

  • The Cleansing Hour

    ★★

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

  • The Beach House

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Abominable

    ★★★

  • Greed

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • La Llorona

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Rabid

    ★★

  • Spiral

    ★★★

  • Haunt

    ★★★