Sort by

Andrew has logged 10 entries for films during August 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Devil's Backbone

The Devil's Backbone

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Master

The Master

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Prince Avalanche

Prince Avalanche

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Elysium

Elysium

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Paper Soldiers

Paper Soldiers

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry