Sort by
  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ½

  • Barbarian

  • Funny Pages

  • Triangle of Sadness

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Batman

  • Marry Me

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

  • Encanto

  • Nuclear Family

  • Scenes from a Marriage

  • The Alpinist

  • Spencer

    ★★★★★

  • Red Rocket

  • The French Dispatch

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Fallout

  • We're All Going to the World's Fair

  • Shiva Baby

    ★★★

  • The Letter Room

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Little Women

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Farewell

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Tully

  • Won't You Be My Neighbor?

  • Coco

    ★★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • Ex Machina

  • Frances Ha

  • Moonrise Kingdom

  • Black Swan

  • Blue Valentine

  • Burn After Reading

  • Superbad

  • Marie Antoinette

  • Santa's Slay

  • Grizzly Man

  • Mind Game

    ★★★★★

  • The Machinist

    ★★★★★

  • Party Monster

  • Sweet Home Alabama

  • Talk to Her

  • Real Women Have Curves

  • The Royal Tenenbaums

  • Get Over It

  • Little Nicky

    ★★★★★

  • The Virgin Suicides

  • The Matrix

  • Gummo

  • Happy Together

  • Mars Attacks!

  • Fargo

    ★★★★★

  • The Birdcage

  • Bottle Rocket

  • Freeway

  • Léon: The Professional