Sort by

bonerchomper46 has logged 50 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Superbad

Superbad

2007
×
Read the review Edit this entry  
21
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
19
The Machinist

The Machinist

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
Read the review Edit this entry  
21
Real Women Have Curves

Real Women Have Curves

2002
×
Edit this entry  
17
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
Read the review Edit this entry  
11
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
Read the review Edit this entry  
01
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
Read the review Edit this entry  
27
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Fire of Love

Fire of Love

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Barbarian

Barbarian

2022
×
Read the review Edit this entry  
23
Fargo

Fargo

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Little Nicky

Little Nicky

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Funny Pages

Funny Pages

2022
×
Read the review Edit this entry  
23
Marry Me

Marry Me

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
Read the review Edit this entry  
13
Mermaids

Mermaids

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Get Over It

Get Over It

2001
×
Read the review Edit this entry  
11
Sweet Home Alabama

Sweet Home Alabama

2002
×
Read the review Edit this entry  
11
Mars Attacks!

Mars Attacks!

1996
×
Read the review Edit this entry  
25
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
Read the review Edit this entry  
09
Desperate Living

Desperate Living

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
Read the review Edit this entry  
25
The Birdcage

The Birdcage

1996
×
Edit this entry  
12
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
Read the review Edit this entry  
31
Talk to Her

Talk to Her

2002
×
Read the review Edit this entry  
23
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Santa's Slay

Santa's Slay

2005
×
Read the review Edit this entry  
21
Mind Game

Mind Game

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Thin Blue Line

The Thin Blue Line

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Freeway

Freeway

1996
×
Edit this entry  
17
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
Read the review Edit this entry  
17
Nuclear Family

Nuclear Family

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
The Batman

The Batman

2022
×
Read the review Edit this entry  
16
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
Edit this entry  
21
Tully

Tully

2018
×
Read the review Edit this entry  
20
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
Read the review Edit this entry  
18
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Tie Me Up! Tie Me Down!

Tie Me Up! Tie Me Down!

1989
×
Read the review Edit this entry  
19
Happy Together

Happy Together

1997
×
Read the review Edit this entry  
17
Party Monster

Party Monster

2003
×
Read the review Edit this entry  
14
Marie Antoinette

Marie Antoinette

2006
×
Read the review Edit this entry  
14
The Virgin Suicides

The Virgin Suicides

1999
×
Read the review Edit this entry  
11
The Alpinist

The Alpinist

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
Encanto

Encanto

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
Read the review Edit this entry  
10
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Gummo

Gummo

1997
×
Read the review Edit this entry