Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Mask Girl

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Dream

    ★★★★

  • Unlocked

    ★★★½

  • Agency

    ★★★★★

  • Switch

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Senior Year

  • The Sound of Magic

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Business Proposal

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Forecasting Love and Weather

    ★★★★

  • Twenty Five Twenty One

    ★★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★★½

  • The Pirates: The Last Royal Treasure

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Snowdrop

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nothing Serious

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Happiness

    ★★★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Dear Earth

  • Eternals

    ★★★½

  • My Name

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • BLACKPINK: The Movie

  • Old

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • Nevertheless,

  • Luca

    ★★★★

  • All the Crows in the World

  • Cruella

    ★★★½

  • Aloners

    ★★★½

  • Law School

    ★★★★★

  • Double Patty

    ★★★★

  • BLACKPINK: The Show

  • CODA

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Sweet Home

    ★★★★

  • The Prom

    ★★½

  • The Uncanny Counter

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★★½

  • Taipei Suicide Story

    ★★★½