• Scream

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • Prisoners

    ★★★★½

  • The Princess Diaries 2: Royal Engagement

    ★★★★★

  • The Sixth Sense

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • We're the Millers

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Maid

    ★★★½

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★

  • Fright Night

    ★★

  • Dear Evan Hansen

  • Together Together

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★