Sort by

Boomhauer has logged 13 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
F9

F9

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Old

Old

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

1964
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Zola

Zola

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

1971
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry