• Men

    ★★★★

  • Our Father

  • Senior Year

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★★

  • Inventing Anna

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Marry Me

    ★★★★★

  • And Just Like That… The Documentary

  • Pam & Tommy

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

  • Fresh

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

  • Scream

    ★★★★

  • The Girl Before

    ★★½

  • Station Eleven

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Adele One Night Only

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★½

  • Horror Noire

  • Eternals

    ★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • Antlers

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★

  • Controlling Britney Spears

    ★★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★★★

  • Squid Game

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Cyrano

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Nine Perfect Strangers

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★