Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★

  • Blonde

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★

  • Sushi Noh

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • National Theatre Live: Prima Facie

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • We Cry Together

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Innocent

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½