• The Lovebirds

    ★★★★★

  • Jiu Jitsu

    ★★★

  • The Rape of the Vampire

    ★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Déjà Vu

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★★

  • The Mercenary

    ★★★★

  • Hungry Wives

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Hard Eight

    ★★★½

  • The People vs. Larry Flynt

    ★★★½