Sort by
  • Family Switch

    ★★½

  • Silent Night

    ★★

  • Good Burger 2

    ★½

  • Leo

    ★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • Wish

    ★½

  • The Marvels

    ★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Hot Potato: The Story of The Wiggles

    ★★★

  • Dark Harvest

    ★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • Expend4bles

    ½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★

  • The Nun II

    ★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Zombie Town

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • El Conde

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • The Retirement Plan

  • Retribution

    ★½

  • Strays

  • CarousHELL 3

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Command Z

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Elevator Game

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Suitable Flesh

    ★★★

  • The Lesson

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★½

  • Taz: Quest for Burger

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★