Sort by
  • Mufasa: The Lion King

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • EVERYTHING WILL KILL YOU - RIP

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • EVANGELION:3.0(-46h)

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★½

  • Call Me Chihiro

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★

  • Mummies

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Strange World

    ★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Cocaine Crabs From Outer Space

  • Fesu Gojira 3: Gaigan Raishū

    ★★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★

  • The Kid and the Camera

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Portrait of God

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Blood Bite

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Shark Bait

    ★★

  • The Roundup

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Cellar

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★½