• Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Return to Space

    ★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Cat Burglar

  • Turning Red

    ★★★★

  • ASSEMBLED: The Making of Eternals

    ½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • The In Between

    ½

  • Uncharted

  • ASSEMBLED: The Making of Hawkeye

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • A Man Named Scott

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★½

  • Eternals

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Help

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ½

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • 2025: The World Enslaved by a Virus

    ½

  • WandaVision

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • The Wrong Missy