• Death to 2021

    ★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Grucifixion

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • The Doors : Live At The Bowl '68 Special Edition

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Oasis - Knebworth 1996

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • The King

  • Joker

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Anima

    ★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • QT8: The First Eight

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Glass

    ★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★

  • Instant Family

    ★★★½

  • Auntie Edna

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★½

  • Vox Lux

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Kissing Booth

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Bao

    ★★★½

  • 27: Gone Too Soon

    ★★

  • Ricky Gervais: Humanity

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★½

  • Searching

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★

  • How the Beatles Changed the World

    ★★★½

  • Ghost Stories

    ★★★

  • Goodbye Christopher Robin

    ★★★½