• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★★

  • Your Honor

    ★★★½

  • The War with Grandpa

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★½

  • Joker

    ★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Batman: Hush

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • The Post

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Justice League

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Baywatch

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Sleepless

    ★★

  • Patriots Day

    ★★★★½

  • Deepwater Horizon

    ★★★

  • Mechanic: Resurrection

    ★★

  • Scooby-Doo! and WWE: Curse of the Speed Demon

    ★★

  • Tom and Jerry: Back to Oz

    ★½

  • Central Intelligence

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

    ★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • Our Kind of Traitor

    ★★★½

  • The Last Witch Hunter

    ★½

  • The Peanuts Movie

    ★★★★

  • Bridge of Spies

    ★★★★

  • The Rise of the Krays

  • Scooby-Doo! and Kiss: Rock and Roll Mystery

    ★★★★

  • Minions

    ★★½

  • Hitman: Agent 47

    ★★

  • Scooby-Doo! Moon Monster Madness

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • Scooby-Doo! Frankencreepy

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★

  • Batman: Assault on Arkham

    ★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • Scooby-Doo! Ghastly Goals

    ★½

  • Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

    ★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • Iron Man & Hulk: Heroes United

  • Scooby-Doo! Stage Fright

    ★★★

  • Tom and Jerry's Giant Adventure

    ★★★

  • Scooby-Doo! Adventures: The Mystery Map

  • R.I.P.D.

  • The Internship

    ★★½

  • Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

    ★★★★

  • Big Top Scooby-Doo!

    ★★★

  • Tom and Jerry: Robin Hood and His Merry Mouse

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★

  • American Reunion

    ★★★

  • Scooby-Doo! Music of the Vampire

    ★★★

  • We Bought a Zoo

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur

    ★★★

  • Tom and Jerry & The Wizard of Oz

    ★½