Sort by
  • Deadpool 3

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Barbie

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Jurassic World Dominion

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Batman

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Don't Breathe 2

  • The Suicide Squad

  • Black Widow

  • Godzilla vs. Kong

  • The New Mutants

  • Extraction

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

  • Jumanji: The Next Level

  • HYDE

    ★★★★★

  • Last Christmas

    ★★★★

  • American Christmas

  • Doctor Sleep

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • The Irishman

  • Abominable

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

  • Marriage Story

  • I, SPY: Chapter 2

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • John Denver Trending

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Strange but True

  • Child's Play

  • Men in Black: International

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Portrait of a Lady on Fire

  • The Secret Life of Pets 2

  • The Gangster, the Cop, the Devil

  • Bacurau

  • Deadly Obsession

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Perfect Date

    ★★

  • Hellboy

  • Shazam!

    ★★

  • Pet Sematary

  • Sword of Trust

  • Us

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Oh, Ramona!

    ½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★½

  • Alita: Battle Angel

  • Fighting with My Family

  • Ghosts of Sugar Land

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • The Farewell

  • Native Son

  • The Kid Who Would Be King

  • Brexit: The Uncivil War

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★