Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★★

  • Donks

  • Last Things

    ★★★

  • The Sea on the Day When the Magic Returns

    ★★★

  • BurgerWorld

  • Claudio's Song

    ★★★

  • Power Signal

    ★★★★½

  • Unborn Biru

    ★★★½

  • By Water

    ★★★★

  • fur

    ★★★½

  • Oxytocin

  • A Folded Ocean

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Pipes

    ★★★★

  • Baby Oopsie 3: Burn Baby Burn

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Barbie: Epic Road Trip

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Deck of Cards: What Went Wrong

  • Grimcutty

    ★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

  • Halloween Ends

    ½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Transfer

    ★★★½

  • The Munsters

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

  • Women Talking

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Deck of Cards

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Christopher at Sea

    ★★★½

  • Terrifier 2

  • Inside the Mind of a Cat

  • Free Puppies!

    ★★★½

  • Shark Side of the Moon

  • The Red Suitcase

    ½

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★★★

  • Barbie: Mermaid Power

    ★★★½

  • In the Flesh

    ★★★

  • Baby Oopsie 2: Murder Dolls

    ★★★★

  • Flowers in the Attic: The Origin

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Broken Ties

  • The Sea Beast

  • The Flying Sailor

    ★★★½

  • Garrano

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Le Pupille

    ★★★

  • Elvis

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Hideous

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★½