Sort by
  • The Underdoggs

  • Destroy All Neighbors

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Wonka

  • Catch Me If You Claus

  • Good Burger 2

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

  • A Murder at the End of the World

  • Wish

  • The Iron Claw

  • Escaping Twin Flames

  • Thanksgiving

  • Five Nights at Freddy's

  • Trolls Band Together

  • The Fall of the House of Usher

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

  • Saw X

  • V/H/S/85

  • A Haunting in Venice

  • Next Goal Wins

  • Dream Scenario

  • Dumb Money

  • The Killer

  • Maestro

  • All of Us Strangers

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

  • Fingernails

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Painkiller

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Elevator Game

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Maximum Truth

  • Rob Schneider: Woke Up in America

    ★★★★★

  • Greatest Days

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • Suitable Flesh

  • Bad Things

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Shooting Stars

    ★★★½

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★

  • Perfect Days

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • May December

  • Killers of the Flower Moon

  • The Secrets of Hillsong

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Caviar

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Nefarious

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ½

  • Mae Martin: SAP

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★