RSS feed for Brandon
  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • Drop Dead Gorgeous

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • The Brady Bunch Movie

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★★½

  • Johnny Mnemonic

    ★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Rambo III

    ★★★

  • Killing Spree

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze

    ★★★½

  • Double Dragon

    ★★