Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Poker Face

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★½

  • Samaritan

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★★★

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • They/Them

  • Thirteen Lives

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • As They Made Us

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Soft & Quiet

    ★★★★

  • Spin Me Round

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Sissy

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Windfall

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★★★

  • Home Team

    ★★½

  • God's Country

    ★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★