Sort by
  • Scream VI

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Nam June Paik: Moon Is The Oldest TV

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Kokomo City

    ★★★★

  • Theater Camp

  • Eileen

    ★★★

  • Cat Person

    ★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★½

  • Oxytocin

  • The Disappearance of Shere Hite

    ★★★★

  • Cassandro

    ★★★½

  • It's Only Life After All

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Disenchanted

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Devotion

    ★★½

  • Raymond & Ray

    ★★

  • Bruiser

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Lost King

  • The Inspection

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Bros

  • The Son

    ★½

  • Pinocchio

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Blue Jean

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Christopher at Sea

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★

  • Cherry

  • Hollywood Stargirl

    ★★

  • Fire Island