bratch7 has logged 20 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Guava Island

Guava Island

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★
Read the review Edit this entry