Sort by

Brendan has logged 12 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Windfall

Windfall

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Deep Water

Deep Water

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Gravity

Gravity

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Fresh

Fresh

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Batman

Batman

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Weekend Away

The Weekend Away

2022
×
Read the review Edit this entry  
03
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry