Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

    ½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Présages

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★½

  • Afire

    ★★★★½

  • The Adults

    ★★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★★

  • Jackals & Fireflies

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Fursat

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Copenhagen Cowboy: Nightcall with Nicolas Winding Refn

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Bravo, Burkina!

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★½

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★

  • Flora and Son

    ★★★½

  • Drift

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★★

  • Scrapper

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Cat Person

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Bad Behaviour

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Fancy Dance

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Cassandro

    ★★★

  • The Longest Goodbye

    ★★

  • You People

    ★½

  • Andrew Santino: Cheeseburger

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Emancipation

    ★★

  • Oak Thorn & the Old Rose of Love

    ★★★★

  • Romesh Ranganathan: The Cynic

    ★★★½

  • Heroes & Villains

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★