Sort by
  • Babylon

    ★★★★½

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Night of the Coconut

    ★★★★

  • Big Time

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • More Than Robots

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ½

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • 9/21/21

  • INU-OH

    ★★★½

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • The Last Bus

  • Luca

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★