• Dreaming Grand Avenue

    ★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Cameraperson

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • The King of Kong: A Fistful of Quarters

    ★★★

  • Worth

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Flash Gordon

    ★★★

  • A Life at Stake

    ★★★½

  • Yakuza Princess

    ★★½

  • Like a Dirty French Novel

    ★★★

  • Grizzly Man

    ★★★½

  • Small Change

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ½

  • Tides

    ★★½

  • New Mexico Deathwish Diatribe

    ★★★★

  • Spirit never dies, only transitions.

    ★★★

  • The Boys in Red Hats

    ★★★