Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Fear

    ★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Terror Train

    ★★½

  • Slayers

    ★★½

  • The Loneliest Boy in the World

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Mad Heidi

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Lair

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

  • They/Them

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • A Wounded Fawn

  • Next Exit

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Gone in the Night

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Jethica

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½