• Host

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • You Should Have Left

    ★★★

  • Becky

    ★★★

  • Get Back Up

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • Sputnik

    ★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • Italy Possessed: A Brief History of Exorcist Rip-Offs

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Crawlers

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★½

  • Breaking Surface

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • His House

    ★★★

  • The Turning

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • The Outsider

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★½

  • The Grudge

    ★★★

  • Dracula

    ★★★★

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★½

  • Black Christmas

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Noelle

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • The Gallows Act II

    ★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Eli

    ★★★

  • Trick

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • The Addams Family

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • Mary

    ★★½

  • She Never Died

    ★★★½

  • VFW

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★½

  • The Beach House

    ★★½

  • The Vigil

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Synchronic

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★