• We Summon the Darkness

    ★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • What Men Want

    ★★★

  • Cold Pursuit

    ★★★½

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★★

  • The Prodigy

    ★★★

  • Down

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Don't Let Go

    ★★★½

  • Wounds

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • The Lodge

    ★★★

  • Memory: The Origins of Alien

    ★★½

  • Serenity

    ★★★★★

  • The Last Laugh

    ★★½

  • Glass

    ★★★½

  • Escape Room

    ★★★½

  • Maelstrom: The Odyssey of Waterworld

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Possession of Hannah Grace

    ★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Robin Hood

    ★★½

  • Instant Family

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★

  • The Pool

    ★★★

  • I'll Take Your Dead

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Hell Fest

    ★★★½

  • Thriller

    ★★

  • Overlord

    ★★★½

  • The Clovehitch Killer

    ★★★½

  • Deep Murder

    ★★★½

  • Monstrum

    ★★★½

  • Widows

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • Next Gen

    ★★★

  • Redcon-1

    ★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★

  • The Predator

    ★★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • The Nun

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • First Man

    ★★★

  • The Golem

    ★★½

  • Open 24 Hours

    ★★★½

  • Dementia Part II

    ★★★★

  • The Happytime Murders

    ★★★

  • Mile 22

    ★★½

  • Slender Man

    ★½

  • The Meg

    ★★★½

  • The Row

    ★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • LEGO DC Super Heroes - Aquaman: Rage Of Atlantis

    ★★★

  • The Mermaid: Lake of the Dead

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★★

  • The First Purge

    ★★½

  • Minutes to Midnight

    ★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★

  • Possum

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½