• Stand by Me

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • E.T. the Extra-Terrestrial

    ★★★★

  • Deadline

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Inside

    ★★★★

  • Jackie Brown

    ★★★★½

  • Alligator

    ★★★★

  • Leatherface

    ★★½

  • House of Wax

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Ratchet & Clank

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★