Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
28
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
Edit this entry  
12
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
26
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
19
King Richard

King Richard

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Belfast

Belfast

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Spencer

Spencer

2021
×
Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
16
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
Edit this entry  
12
Mass

Mass

2021
×
Edit this entry  
10
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
Edit this entry  
02
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
Edit this entry  
02
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
Edit this entry  
26
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
Edit this entry  
07
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
Edit this entry  
28
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Free Guy

Free Guy

2021
×
Edit this entry  
07
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
Edit this entry  
31
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
Edit this entry  
24
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Zola

Zola

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
26
F9

F9

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
22
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★★
Edit this entry