Sort by
  • Napoleon

    ★★½

  • Pain Hustlers

    ★½

  • Dumb Money

    ★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Telemarketers

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • About My Father

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Champions

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Flora and Son

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • You People

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • We Own This City

  • The Northman

    ★★★★

  • To Leslie

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Kanye With Special Guest Drake - Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

  • The Humans

    ★★½

  • The Guilty

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★½