Sort by

Bridget has logged 18 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Game Change

Game Change

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Funny People

Funny People

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Harper

Harper

1966
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Princess Diaries 2: Royal Engagement

The Princess Diaries 2: Royal Engagement

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Aziz Ansari: Right Now

Aziz Ansari: Right Now

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
Reality Bites

Reality Bites

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Sandlot

The Sandlot

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Wine Country

Wine Country

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry