• Yi Yi

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Signs

    ★★★★★

  • The Village

    ★★★★★

  • Justice League

    ½

  • Crumb

    ★★★★★

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Goodbye, Dragon Inn

    ★★★★★

  • Music

    ½

  • Bulworth

    ½

  • Om Shanti Om

    ★★★★★

  • Heat

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • The Watermelon Woman

    ★★★★★

  • Skin

    ½