Sort by
  • Paint

    ★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • The Magician's Elephant

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Schoolhouse Rock! 50th Anniversary Singalong

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Fear

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★★

  • The Persian Version

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Cat Person

    ★★★★

  • Kokomo City

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★★½

  • House Party

    ★★★½

  • The Old Way

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • The Dog Lover's Guide to Dating

    ★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Rock Dog 3: Battle the Beat

    ½

  • Snow Day

    ★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★½

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★½

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Darby and the Dead

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Reindeer in Here

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Fantasy Football

    ★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★½

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ½

  • Strange World

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Whina

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Tell It Like a Woman

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Monster High: The Movie

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Till

    ★★★

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • The Munsters

    ★★★