Sort by
  • Argylle

  • One More Shot

    ★★★½

  • The Curse

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Wingwomen

    ★★★½

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★½

  • Ballerina

    ★★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★

  • Maestro

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★½

  • Kidnapped

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • Project Silence

    ★★★½

  • Acid

    ★½

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Banel & Adama

    ★★½

  • The Zone of Interest

  • Pictures of Ghosts

    ★★★

  • Vincent Must Die

    ★★★½

  • Lost in the Night

    ★★★

  • Godard by Godard

    ★★★½

  • Homecoming

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Reality

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★

  • Sorcery

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Cat Person

    ★★★

  • Eileen

    ★★

  • Fancy Dance

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★½

  • The Pod Generation

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★½