Sort by
  • Leo

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Slotherhouse

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Once Upon a Studio

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Sarah Silverman: Someone You Love

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ★½

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★

  • The Blackening

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★