Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★★★★

  • Chaos Walking

    ★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★★

  • The New Mutants

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Gemini Man

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • The Kitchen

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Ma

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ½

  • Hellboy

    ★★

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Pet Sematary

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★