Sort by
  • Fast X

    ★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • The Price of Family

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Beyond the Universe

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Billie Eilish: Live at the O2

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Fall

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★★

  • Boo, Bitch

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Love & Gelato

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★★★

  • 365 Days: This Day

  • Metal Lords

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Moonshot

    ★★½

  • Umma

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½