Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • BLUE EYE SAMURAI

  • Lessons in Chemistry

  • Totally Killer

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★½

  • Pain Hustlers

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Ahsoka

  • Heart of Stone

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Invincible: Atom Eve

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Hijack

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Nimona

    ★★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

  • Stan Lee

  • Poisoned: The Dirty Truth About Your Food

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • The Crowded Room

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • Voices Rising: The Music of Wakanda Forever

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Black Panther: Wakanda Forever

  • Sharper

    ★★★

  • Ausgerastet und abgestürzt: Der Fall des Angry German Kid

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½