Jack has logged 11 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★
Edit this entry  
28
Doodlebug

Doodlebug

1997
×
Edit this entry  
28
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★
Edit this entry  
21
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★★
Edit this entry  
17
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Mirror

Mirror

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★
Edit this entry