• Night Stalker: The Hunt For a Serial Killer

    ★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★½

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★

  • Soul

    ★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • Tales from the Hood 3

    ★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Nail in the Coffin: The Fall and Rise of Vampiro

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Joker: Put on a Happy Face

    ★★½

  • The Tax Collector

    ★½

  • Host

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • A Whisker Away

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Becky

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

    ★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Extraction

    ½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Magnum Dopus: The Making of Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Altered Carbon: Resleeved

    ★★★

  • The Skywalker Legacy

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • Murder Death Koreatown

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ½

  • Fantasy Island

    ½

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • His House

    ★★★

  • Bad Hair

    ★★½

  • Scare Me

    ★★

  • The Turning

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Underwater

    ★★½

  • Like a Boss

  • The Grudge

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Jessie's Super Normal Regular Average Day

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • The Fall

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Weedjies: Halloweed Night

    ★½