mary has logged 13 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Deadly Cuts

Deadly Cuts

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Six Shooter

Six Shooter

2004
×
★★★★
Edit this entry  
14
Venom

Venom

2018
×
★★★
Edit this entry  
14
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Teeth

Teeth

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Imagine Me & You

Imagine Me & You

2005
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Teeth

Teeth

2007
×
★★★★★
Edit this entry