Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Ai Long Nhai: The Endless Love

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Suzume

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Sublime

    ★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Watcher

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Gracinha

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Wasteland

    ★★★