• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Deep Water

    ★★½

  • X

    ★★½

  • Windfall

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Encanto

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Drew Lynch: Concussed

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Ride the Eagle

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Nitram

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Exterminate All the Brutes

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Every Breath You Take

    ★★★