Sort by

vic has logged 10 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Chaplin

Chaplin

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The End of the Tour

The End of the Tour

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ice Princess

Ice Princess

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Harry Styles: Behind the Album

Harry Styles: Behind the Album

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Edit this entry