• Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Army of the Dead

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Holidate

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Freaky

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Mainstream

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • The Outsider

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★½

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★

  • Looking for Alaska

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • The King

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Crawl

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • When They See Us

    ★★★★★

  • Ma

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Plus One

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Hellboy

    ½

  • Shazam!

    ★★★

  • The Act

    ★★★½

  • Us

    ★★★½