• Scream 5

  • Wonder Woman 1984

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • After We Collided

    ½

  • Project Power

    ★★½

  • Black Is King

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • A Nice Girl Like You

    ★½

  • Fatal Affair

    ½

  • Archive

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Ghosts of War

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Desperados

    ½

  • Force of Nature

  • Irresistible

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★

  • You Should Have Left

    ★★

  • Infamous

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ★★

  • Think Like a Dog

  • Yvonne Orji: Momma, I Made It!

    ★★★½

  • Becky

    ★★★½

  • The High Note

    ★★★

  • Intuition

  • Adventures of Rufus: The Fantastic Pet

    ★★

  • Murder Manual

    ½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Out

    ★★★★

  • Last Moment of Clarity

    ★★½

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ½

  • Capone

    ★★½

  • Valley Girl

    ★★★

  • Walkaway Joe

    ★★½

  • 100% Wolf

    ★★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Survive the Night

  • Hollywood

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Inheritance

  • Dangerous Lies

  • Defending Jacob

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Dummy

    ★★★½

  • Coffee & Kareem

    ★½

  • Uncorked

    ★★

  • The Postcard Killings

    ★★

  • I Still Believe

    ½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Transference: Escape the Dark

  • Mulan

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Bloodshot

    ½

  • Pandamonium

    ½

  • Holly Slept Over

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • The Night Clerk

    ★★½

  • The Photograph

    ★★★